Bariatrik Cerrahi

Bariatrik Cerrahi

Kimdir?

OP. DR. İZZETTİN KAHRAMAN

1972 Trabzon doğumlu olan Op. Dr. İzzettin Kahraman 1989 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne girmiş ve 1995 yılında Tıp Doktoru olarak mezun olmuştur. 2 yıl pratisyen hekimlik deneyiminin ardından 1997 yılında ihtisas eğitimine başlamış, Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki asistanlık dönemini tamamlayarak 2002’de Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. 

Trabzon Numune Hastanesi ve Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi olmak üzere kamuda 13 yıl boyunca Genel Cerrahi Uzmanlığı yapmış, Öğretim Görevlisi unvanıyla Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nde 2016-2018 yılları arasında görev almıştır. 2019 yılında ise kamudan ayrılarak iş yaşamına özel hastanelerde devam etmiştir.

Meslek hayatı boyunca yurt içi ve yurt dışı birçok eğitim programına katılan Dr. Kahraman, 2007’de Cerrahi Endoskopi Sertifikasını almış, 2008 yılında bir süreliğine Almanya’nın Hamburg şehrinde laparoskopik fıtık tedavileri üzerine çalışmalarda bulunmuştur. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi’nde Beslenme Uygulamaları ve Eğitimi Kursunu tamamlayarak, 2010’da İstanbul’da yine laparoskopik fıtık onarımıyla ilgili özel bir kursu bitirmiştir. 

Avrupa Topluluğu Travma ve Acil Cerrahi iş birliğinde 2011 yılında İstanbul’da gerçekleştirilen “Acil Cerrahi” kursunun hemen ardından Ankara Gazi Üniversitesi bünyesindeki SILS (Single Incision Laparoscopic Surgery) Kolesistektomi eğitimini tamamlamıştır. Genel cerrahide hastalıkların ileri laparoskopik yöntemlerle cerrahi tedavisine dair bir dizi eğitim sonrası, endoskopi, mide hastalıkları, obezite ve metabolik cerrahiye dair özel olarak çalışmıştır. 

2021 yılında Medipol Üniversitesi’nden Ozon terapi ve mezoterapi sertifikalarını da alan Dr. İzzettin Kahraman, 2023 yılından beri İstanbul Kadıköy Medicana Hastanesi’nde hizmet vermektedir.  

4 adımda

Tedavinizi Planlayın

Online Danışmanlık

Uzmanlarımız size yardımcı olmak için 7/24 hizmetinizde!

Değerlendirme

Ameliyatla ilgili tüm sorularınıza yanıt alın.

Tedavi Planı

Tedaviyi size özel planlayalım.

Takip

Ameliyat sonrasında sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

Bizimle

İletişime Geçin!

Open chat
Merhaba????
Nasıl yardımcı olabilirim?